ODKRYJ tajemnice skutecznej komunikacji w związku!

ZAPISZ SIĘ na mój newsletter i
ODBIERZ bezpłatnie poradnik:

„Sztuka Rozmowy z Partnerem”

dzięki któremu ograniczysz kłótnie i zaczniesz się lepiej dogadywać w Twoim związku! A dodatkowo odkryjesz tajemnice par, dzięki którym skutecznie budują one trwałe relacje, które są odporne na chwilowe kryzysy i zawirowania życiowe.

Gdzie mam Ci wysłać poradnik?

Dlaczego warto zdobyć ten poradnik?

  • Poznasz 14 najczęstszych błędów w komunikacji partnerskiej, które są źródłem Waszych problemów. Do każdego błędu przygotowałam “koła ratunkowe”, czyli wskazówki, które możesz zastosować i zacząć unikać napięć oraz frustracji, które prowadzą do konfliktów.
  • Odkryjesz sekret odpowiedniego podejścia, który umożliwi Ci nawiązywanie zdrowego dialogu bez kłótni.
  • Otrzymasz listę 28 pomocnych komunikatów, które pomogą Ci wyrażać swoje zamiary w sposób konstruktywny przy jednoczesnym zadbaniu o Twoje potrzeby.
  • Poznasz 19 krótkich dialogów, które najczęściej powtarzają się w związkach i prowadzą do konfliktów, a ich tematami są między innymi: brak bliskości, brak wspólnego czasu, finanse, teściowa itd. Pokażę Ci standardowy przebieg takich rozmów, oraz ich alternatywną - konstruktywną wersję, dzięki której unikniesz kłótni.
  • Zyskasz narzędzia i techniki, które poprawią jakość twojej komunikacji, pomogą budować wzajemne wsparcie i wzmacniać waszą relację na długie lata.
  • Ten poradnik w moim sklepie kosztuje 29 zł. Dzisiaj możesz go dostać całkowicie ZA DARMO.
Zapisuję sie i ODBIERAM Poradnik!

Dlaczego warto być na moim newsletterze?

  • ZERO SPAMU:

Zapisując się na mój newsletter, możesz być pewien, że nie będziesz bombardowana/y niechcianymi wiadomościami. Gwarantujemy brak spamu i wysyłanie jedynie wartościowych treści.

  • SKOMPLIKOWANA WIEDZA O PSYCHOLOGII I ZWIĄZKACH W PROSTEJ DO ZROZUMIENIA FORMIE:

Otrzymasz dostęp do bogatej wiedzy i praktycznych wskazówek dotyczących komunikacji w związku. Moje treści są pisane w przystępny sposób, abyś mógł łatwo przyswoić nowe umiejętności i je zastosować w swoim związku.

  • PIERWSZEŃSTWO I RABATY PRZY NOWYCH PRODUKTACH:

Jako subskrybent newslettera, będziesz mieć pierwszeństwo w dostępie do specjalnych ofert i promocji. Nie przegap okazji na skorzystanie z dodatkowych korzyści, dostępnych tylko dla naszej społeczności.

Zapisuję sie i ODBIERAM Poradnik!

Moje maile i bezpłatny ebook Subskrybenci opisują tak:

(Kliknij, aby powiększyć opinię)
Zapisuję sie i ODBIERAM Poradnik!
kim  JESTEM?
Marita Woźny Psychoterapeuta Wrocław
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą.
Od kilkunastu lat pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu. Zajmuję się zaburzeniami lękowymi, emocjonalnymi, adaptacyjnymi, depresją, zaburzeniami osobowości, trudnościami w funkcjonowaniu społecznym i utrzymywaniu bliskich, satysfakcjonujących relacji z innymi ludźmi.

Jestem autorką i prelegentką.
Kilka lat temu stworzyłam markę Między Parami, której misją jest poprawa jakości życia par w Polsce. Stworzyłam w ramach tej marki już ponad 40 ebooków, webinarów i kursów online na ważne dla par tematy.

Jestem absolwentką studiów psychologicznych i nie tylko.
W 2005 roku skończyłam wydział psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyłam także czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, czteroletnie szkolenie w Ośrodku Edukacji Psychologicznej i Treningu Grupowego we Wrocławiu.

Jestem osobą, która ciągle uczy się i rozwija.
Uczestniczyłam w wielu szkoleniach, kursach i konferencjach. Specjalizuję się w terapii indywidualnej, par i rodzin. W swojej pracy wykorzystuję podejście systemowe i psychodynamiczne. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Poddaję się regularnej superwizji.
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!