Zapraszam Cię do zapisania się na mój Newsletter!

Zacznij budować lepsze relacje z sobą i innymi!

W moim newsletterze podzielę się z Tobą praktycznymi poradami i wskazówkami, które pomogą Ci w kreowaniu zdrowszych i bardziej satysfakcjonujących więzi z innymi ludźmi.

Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami i technikami w dziedzinie psychologii relacji.

Dołącz do naszej społeczności i razem odkrywajmy sekrety udanych relacji!

Zapisz się już teraz!

Podaj mail i zapisz się już teraz

Dlaczego warto być na moim newsletterze?

 

 

  • SKOMPLIKOWANA WIEDZA O PSYCHOLOGII I ZWIĄZKACH W PROSTEJ DO ZROZUMIENIA FORMIE:

Otrzymasz dostęp do bogatej wiedzy i praktycznych wskazówek dotyczących komunikacji w związku. Moje treści są pisane w przystępny sposób, abyś mógł łatwo przyswoić nowe umiejętności i je zastosować w swoim związku.

  • PIERWSZEŃSTWO I RABATY PRZY NOWYCH PRODUKTACH:

Jako subskrybent newslettera, będziesz mieć pierwszeństwo w dostępie do specjalnych ofert i promocji. Nie przegap okazji na skorzystanie z dodatkowych korzyści, dostępnych tylko dla naszej społeczności.

  • ZERO SPAMU:

Zapisując się na mój newsletter, możesz być pewien, że nie będziesz bombardowana/y niechcianymi wiadomościami. Gwarantujemy brak spamu i wysyłanie jedynie wartościowych treści.

Dołączam do Newslettera!

Moje maile Subskrybenci opisują tak:

(Kliknij, aby powiększyć opinię)
Zapisuję się do Newslettera!
kim  JESTEM?
Marita Woźny Psychoterapeuta Wrocław
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą.
Od kilkunastu lat pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu. Zajmuję się zaburzeniami lękowymi, emocjonalnymi, adaptacyjnymi, depresją, zaburzeniami osobowości, trudnościami w funkcjonowaniu społecznym i utrzymywaniu bliskich, satysfakcjonujących relacji z innymi ludźmi.

Jestem autorką i prelegentką.
Kilka lat temu stworzyłam markę Między Parami, której misją jest poprawa jakości życia par w Polsce. Stworzyłam w ramach tej marki już ponad 40 ebooków, webinarów i kursów online na ważne dla par tematy.

Jestem absolwentką studiów psychologicznych i nie tylko.
W 2005 roku skończyłam wydział psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyłam także czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, czteroletnie szkolenie w Ośrodku Edukacji Psychologicznej i Treningu Grupowego we Wrocławiu.

Jestem osobą, która ciągle uczy się i rozwija.
Uczestniczyłam w wielu szkoleniach, kursach i konferencjach. Specjalizuję się w terapii indywidualnej, par i rodzin. W swojej pracy wykorzystuję podejście systemowe i psychodynamiczne. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Poddaję się regularnej superwizji.
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!