Zapisz się na 6 bezpłatnych maili, które pomogą Ci poskładać się po rozstaniu

Marita Wozny Diamond Logo

Rozstania są trudne.
Ale nie muszą być NISZCZĄCE!

Rozstanie…

Koniec związku, często wieloletniego…

Porzucenie przez partnera / partnerkę…

Czasem dzieje się to bardzo prosto i “normalnie”. Nasz partner / partnerka w trakcie rozmowy oznajmia nam, że już nas nie kocha, że nie chcą już dłużej być z nami.

Czasem dowiadujemy się o tym już po fakcie, gdy wracamy do domu i zastajemy puste szafy, w łazience brakuje kosmetyków, a na półce pod lustrem tkwi samotnie jedna szczoteczka do zębów.

Nasza szczoteczka…

Innym razem dostajemy tylko SMS-a lub zwyczajnie kontakt się urywa. Tak, jakbyśmy nigdy nie istnieli i nie byli ważni.

Niekiedy to rozstanie może mieć dramatyczny przebieg, gdy zastajemy naszego partnera / partnerkę w sytuacji, którą prawnicy określają mianem „niedwuznacznej”.

A następnie dowiadujemy się od człowieka, z którym spędziliśmy miesiące lub lata życia, że już nas nie kocha i ta inna / ten inny jest dla nich lepszym wyborem życiowym.

W swojej praktyce psychoterapeutycznej słyszałam od moich pacjentów o dziesiątkach sposobów, na jakie jeden człowiek może porzucić drugiego, kiedyś mu bliskiego, człowieka.

Niektóre były bardzo „ludzkie i normalne”. Inne były okrutne i wręcz szokujące.

Nieważne, jak to wszystko się odbyło. Zawsze, w każdym przypadku, powtarzało się dokładnie to samo:

Osoba porzucona CIERPI!

Jeśli chcesz wiedzieć, jak zacząć radzić sobie z tym bólem i dramatycznymi emocjami w pierwszych dniach i tygodniach po rozstaniu, zapisz się na moją specjalną listę mailingową.

Wystarczy, że w formatce poniżej podasz swoje imię i adres mailowy:

kim  JESTEM?
Marita Woźny Psychoterapeuta Wrocław
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą.
Od kilkunastu lat pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu. Zajmuję się zaburzeniami lękowymi, emocjonalnymi, adaptacyjnymi, depresją, zaburzeniami osobowości, trudnościami w funkcjonowaniu społecznym i utrzymywaniu bliskich, satysfakcjonujących relacji z innymi ludźmi.

Jestem autorką i prelegentką.
Kilka lat temu stworzyłam markę Między Parami, której misją jest poprawa jakości życia par w Polsce. Stworzyłam w ramach tej marki już ponad 40 ebooków, webinarów i kursów online na ważne dla par tematy.

Jestem absolwentką studiów psychologicznych i nie tylko.
W 2005 roku skończyłam wydział psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyłam także czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, czteroletnie szkolenie w Ośrodku Edukacji Psychologicznej i Treningu Grupowego we Wrocławiu.

Jestem osobą, która ciągle uczy się i rozwija.
Uczestniczyłam w wielu szkoleniach, kursach i konferencjach. Specjalizuję się w terapii indywidualnej, par i rodzin. W swojej pracy wykorzystuję podejście systemowe i psychodynamiczne. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Poddaję się regularnej superwizji.
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!