Odbierz Bezpłatnie Dostęp do Nagrania

Odkryj 4 Zaskakujące Sposoby, Dzięki Którym Zamienisz Jego Uporczywe Milczenie w Otwartą Rozmowę.

10 minut - tylko tyle potrzebuje doświadczony psychoterapeuta, aby Ci o nich opowiedzieć!

DO KOBIET KTÓRYCH PARTNER MILCZY
Jeśli jesteś w związku z mężczyzną, który milczy, a Ty wciąż czujesz się ignorowana, to nie możesz pominąć tego wideo - jest ono absolutną podstawą do tego, aby zacząć wprowadzać REALNĄ zmianę.
SKUTECZNA POMOC
W tym krótkim filmie przekażę Ci 4 sposoby, które łatwo możesz zastosować w swoim związku. WAŻNE! Te sposoby wzajemnie się wspierają, co oznacza, że korzystając z nich jednocześnie, istotnie zwiększysz szanse na dialog zamiast milczenia.
ZERO SPAMU
Zapisując się możesz być pewna, że nie będziesz bombardowana niechcianymi wiadomościami. Gwarantuję brak spamu i wysyłanie jedynie wartościowych treści.
DOŚWIADCZONY PSYCHOTERAPEUTA
To nagranie zostało opracowane przez psychologa i terapeutę z wieloletnim doświadczeniem praktycznym. Wspomniane sposoby z powodzeniem stosuję w gabinecie, a ich skuteczność potwierdziły już setki moich pacjentów.

Podaj swój adres mailowy, na który mam wysłać wideo

Kim jest autorka nagrania?

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. 
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i dyplomowanym psychoterapeutą, absolwentką psychologii Uniwersytety Wrocławskiego. Ukończyłam także wielu dodatkowych kursów i szkoleń, które znacząco poszerzyły moją wiedzę i umiejętności. Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię i pomagam w moim gabinecie we Wrocławiu.

Jestem autorką i prelegentką.
Kilka lat temu stworzyłam markę Między Parami, której misją jest poprawa jakości życia par w Polsce. Stworzyłam w ramach tej marki już ponad 40 ebooków, webinarów i kursów online na ważne tematy. Wiem, jak przekazać moją wiedzę w sposób prosty i zrozumiały, tak aby uczestnicy i czytelnicy mogli zastosować ją w swoim życiu.
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!