Poradnik dla osób w związkach, które mają już dość częstych kłótni

Kłótnie? Bezradność? Złość na niego/nią?

Najwyższy czas przerwać to błędne koło!

Mówisz swojemu partnerowi/partnerce coś bardzo dla Ciebie ważnego, a w odpowiedzi słyszysz „Znowu wymyślasz” albo „Przesadzasz…”

Przychodzi taka chwila, że potrzebujesz wsparcia od partnera/partnerki – w odpowiedzi pada „Inni mają gorzej…”

Jak czujesz się, gdy znajdziesz się w takiej sytuacji?

Pewnie nie wiesz, co wtedy zrobić, co odpowiedzieć, jak zareagować…
Czujesz złość, bezradność, czasem wściekłość, a do awantury już tylko jeden krok!

Nie musi tak być!

Wystarczy, że nauczysz się mojej techniki Wygaszania Punktów Zapalnych.

Czy wiesz, że każda kłótnia na samym początku, jeszcze na etapie zwykłej wymiany zdań, przechodzi przez tak zwane punkty zapalne? To takie punkty rozmowy, w których TY sama/sam wybierasz, co wydarzy się w ciągu następnych minut?

Jeśli wybierzesz prawidłowo – emocje błyskawicznie opadną i będziecie dalej normalnie ze sobą rozmawiać. Zniknie chwilowe poczucie bezradności, złości, czy wściekłości na partnera/partnerkę. Powróci spokój, zrozumienie i harmonia.

Jeśli wybierzesz błędnie – kolejne minuty będą przypominać coraz groźniejszą burzę z piorunami, a eskalacji kłótni już nie da się powstrzymać! A po jej zakończeniu poczujesz, że znów oddalasz się od partnera/partnerki.

Być może zaczniesz się nawet zastanawiać, jak długo jeszcze to wytrzymasz…

Który scenariusz wybierasz?

Chcę poznać techniki Wygaszania Punktów Zapalnych!

Poznaj mój poradnik:

„PUNKTY ZAPALNE W ZWIĄZKU”
Jak reagować na słowa, które ranią?

Kupując mój pakiet „Punkty Zapalne w Związku” nauczysz się między innymi, jak:

Rozpoznawać i skutecznie wygaszać 13 najczęściej spotykanych Punktów Zapalnych.

✅ Reagować na każdy z tych Punktów Zapalnych, w zależności od tego, czy chcesz opowiedzieć o swoich potrzebach, postawić granicę, wygasić skutecznie kłótnię i uspokoić atmosferę, a może po prostu zadbać o siebie.

✅ Dzięki poznaniu konkretnych zwrotów i słów dać sobie możliwość uspokojenia emocji i reakcji „na chłodno”. Tylko ta jedna umiejętność może sprawić, że drastycznie ograniczysz ilość kłótni i awantur w Waszym związku.

Przestać tracić czas na bezproduktywne przerzucanie się argumentami, które nic nie wnoszą, a tylko podnoszą Ci ciśnienie.

✅ Rozmawiać z parterem/partnerką, by ta druga osoba w pełni Cię usłyszała i zrozumiała.

Zobacz, jak poznanie zapalników wpłynie na Ciebie i Twój związek:

Efektywne rozwiązywanie problemów

Sytuacje, które dotychczas wywoływały wiele trudnych emocji, zaczniesz rozwiązywać bez krzyku, trzymając emocje w ryzach, a to pozwoli szybciej dojść do porozumienia między Wami.

Nerwy na bok

Następnym razem, gdy pojawi się trudna sytuacja, Ty zachowasz pełen spokój – to pozwoli Ci wrócić do konkretnej, rzeczowej rozmowy na chłodno, bez krzyku i eskalacji konfliktu.

Szybszy powrót do normalności

Nie będziesz tracić nerwów, gdy Twój partner/ka przestanie się do Ciebie odzywać po kłótni. Będziesz wiedzieć, co zrobić w takiej sytuacji i jak powrócić do rzeczowej rozmowy, która służy porozumieniu.

Nowa droga do silnej więzi

Znając Zapalniki, będziesz komunikować się w nowy sposób, zaczniesz coraz częściej doświadczać przyjemnej bliskości, która będzie systematycznie narastać i zostanie z Wami na dłużej.

Chcę się tego nauczyć!

Jaką wartość ma dla Ciebie spokój w związku?

Ten ebook w połączeniu z nagraniem wideo to klucz, dzięki któremu nauczysz się skutecznie gasić konflikt, zanim ten zdąży się zaognić. Znajdziesz w nim wyłącznie sprawdzone i praktyczne wskazówki, które nie tylko uproszą Ci życie, ale także przywrócą harmonię w Twoim związku. Poczujesz, jak ponownie zaczynacie się do siebie zbliżać, a to wszystko przy pomocy opanowaniu kilku komunikatów, które są proste i skuteczne.

No dobra, ale ile to kosztuje?

 

I tu Cię zaskoczę 🙂

Cały ten pakiet jest dostępny w cenie porównywalnej z jednym wyjściem do kawiarni. Jednak różnica polega na tym, że z tym pakietem zyskasz trwałe i skuteczne rozwiązania na lata. A o smaku kawy zapomnisz następnego dnia.

Pakiet EBOOK + VIDEO
49 zł
29 zł

Ebook: Punkty Zapalne w Związku. Jak reagować na słowa, które ranią

Dodatkowe nagranie wideo

Kupuję Pakiet podstawowy

Kilka słów o autorce

Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i dyplomowanym psychoterapeutą, absolwentką psychologii Uniwersytety Wrocławskiego. Ukończyłam także wielu dodatkowych kursów i szkoleń, które znacząco poszerzyły moją wiedzę i umiejętności. Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię i pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu.

Dlaczego moje webinary i ebooki są tak skuteczne?
Wiedza i metody, które przekazuję on-line, są oparte na realnej praktyce, która pomogła już setkom moich pacjentów.
Jestem autorką już ponad 40 kursów, ebooków i webinarów, które w ciągu ostatnich czterech lat pomogły skutecznie tysiącom moich Klientów, mającym problemy w związkach. Wiem, jak przekazać moją wiedzę w sposób prosty i zrozumiały, tak aby uczestnicy i czytelnicy mogli zastosować ją w swoim życiu.
Moją misją jest poprawa jakości życia par w Polsce.
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!